= PREDANÉ = ČADCA – Horelica – rodinný dom, EXKLUZÍVNE, výborná dostupnosť

Popis nehnuteľnosti

Na PREDAJ  murovaný rodinný dom v Čadci, časť HORELICA, umiestnený v zastavanej časti obce, s výborným prístupom na hlavnú cestu, v blízkosti je zastávka autobusov, škola a obchod.

Dom aj interiér je v  pôvodnom stave, obývaný, suchý, pričom je možné po kúpe dom ihneď  aj  užívať a postupne zrekonštruovať, alebo prípadne domček prerobiť podľa svojich  predstáv na pekné bývanie.

Na prízemí je predsieň, chodba, kuchyňa s prechodom do spálne, obývačka a WC. Poschodie je upravené na bývanie – 2 izby, ale potrebuje dorobiť, nakoľko rekonštrukcia bola začatá, ale nie je ešte úplne dokončená – ale je obývateľné. Jeho výška umožňuje 2 pekné izby s dostatočne vysokým stropom – bez toho, aby sa tvorili len šikmé steny, ktoré sa pomerne ťažko dajú využiť. Dom je cca z polovice podpivničený a nachádza sa tam kotolňa.

 Je pripojený na elektrickú sieť, vodu, kanalizácia je riešená septikom. Vykurovanie je ústredné, kotol sa nachádza v pivnici a je takmer nový.

Dom stojí na rovinatom pozemku o rozlohe 180 m2 ,  ktorý je vysporiadaný, vo vlastníctve majiteľa a neviažu sa naň ani na samotnú nehnuteľnosť žiadne ťarchy. K domu patrí ešte menší pozemok 50 m2 , kde stojí  samostatná  stodola, namiesto ktorej  sa dajú  postaviť garážové státia pre 2 autá, alebo iné využitie.

Za uvedenú cenu získate vlastné bývanie, ktoré po rekonštrukcii poskytne približne v porovnateľnej  cene  1 izbového bytu veľmi pekné bývanie, dostatok súkromia, bezproblémové parkovanie.

Cena domu je 29 000 € . Ponuka  exkluzívne len u nás.  Tel : 0903 725716 – Milan, realitný maklér

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté  služby spojené s prevodom na nového majiteľ a, príprava  zmlúv, právny servis, poradenstvo . V prípade financovanie  na úver vám vieme poradiť a pomôcť s riešením.

29.000
ID nehnuteľnosti: CA 001
Počet poschodí: 1
Pozemok: 240
Obytná plocha: 69 m²
Vykurovanie: vlastná kotoľna
27. augusta 2018

Poloha nehnuteľnosti

Napíšte nám